YOL TARİFİBartın'dan Araba ile: Bartın üzerinden gelmek isteyen misafirler Bartın - Karabük yoluna girerek 25. km'deki Abdipaşa Beldesi'nden Ulus yönüne devam edecekler ve 10 km sonra ilçe merkezine girerek Atatürk Caddesi boyunca ilerleyeceklerdir. Hasandede Camii - Ziraat Bankası'nın bulunduğu yol üzerinden devam ederek 4 km sonra Küre Dağ Evi'ne ulaşabilirsiniz. Yol üzerinde tabelalar mevcuttur.

Karabük yönünden gelecekseniz yine aynı şekilde Karabük - Bartın yolu üzerindeki Abdipaşa Beldesi'nden (50 km) Ulus yönüne dönmeniz gerekmektedir.

Bartın üzerinden geliyorsanız Navigasyon kullanmayınız, çünkü Bartın - Abdipaşa arasındaki baraj yapım çalışmaları nedeniyle navigasyon servis yolunu görmeyerek sizi köy yollarına yönlendirir ve buraya ulaşmanız zorlaşır. Bartın yönünden Ulus ilçe merkezine kadar yol oldukça düz ve düzgündür, sadece baraj çalışmalarının olduğu alanda 1-2 km'lik yokuş çıkıp inilen virajlı bir servis yolu vardır.

Bartın'dan Minibüs ile: Bartın Hendek Yanı'ndaki küçük terminalden Ulus ilçe merkezine her yarım saatte bir otobüs kalkmaktadır. İlçe merkezine geldiğinizde Taksi ile Küre Dağ Evi'ne ulaşabilirsiniz.

 

ADRES

AŞAĞIÇERÇİ KÖYÜ, YUKARI MAH. NO:21

ULUS - BARTIN

0378 416 1980 - 0532 778 6044