Arka bahçemizde, ağaçların arasındadır. Bungalovlarımız tek çatı altında iki farklı odadan oluşur. Girişleri ve verandaları ayrıdır. Her iki odanın da içerisinde banyo bulunmaktadır. Bungalov 2 bungalov 1'ye göre biraz daha büyüktür. Saç kurutma makinesi, mini buzdolabı, havlu ve terlik vardır. 

Toplam 4 adet çift kişilik odamız bulunmaktadır. Modern dizayn edilmiştir. Odada bir çift kişilik yatak bulunur. Oda banyoludur. Mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, havlu ve terlik vardır. 

Bir adet çift kişilik yatak (iki tek yatak da yapılabilir) ve bir adet ranzadan oluşur. Çocuklu aileler ve arkadaş grupları için uygundur. Oda banyoludur. Mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, havlu ve terlik vardır. 

Arka bahçemizde, ağaçların arasındadır. Bungalovlarımız tek çatı altında iki farklı odadan oluşur. Girişleri ve verandaları ayrıdır. Her iki odanın da içerisinde banyo bulunmaktadır. Bungalov 1 bungalov 2'ye göre biraz daha küçüktür. Saç kurutma makinesi, havlu ve terlik vardır. 

Bir çift kişilik yatak ve 1 tek yataktan oluşur. Oda banyoludur. Mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, havlu ve terlik vardır.