Dağ evimiz, yeşillikler içinde ve doğal bir su kaynağının yanı başındadır. Yatak odası, açık plan bir salon ve banyodan oluşan modern bir dekora sahiptir. Yatak odasında 1 çift kişilik yatak vardır ve salonda yatak olarak kullanılabilen bir kanepe bulunmaktadır. Konuklarımızın rahatı için dağ evimizde mutfak araç gereçleri, veranda, nevresimler, havlular, temizlik ürünleri, saç kurutma makinesi ve buzdolabı gibi olanaklar sunulmaktadır.

Yeşillikler içinde ve hemen su kaynağının yanı başında yer alan dağ evimiz bir adet yatak odası, açık mutfaklı bir salon ve banyodan oluşmaktadır. Yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak bulunmaktadır.  Salonda ise yatak olabilen bir adet kanepe vardır. Modern döşenmiş dağ evimizde mutfak araç gereçleri mevcuttur. Verandası vardır. Nevresimler, havlular, temizlik ürünleri, saç kurutma makinesi ve buzdolabı bulunur. 

Yeşillikler içinde yer alan dağ evimiz bir adet yatak odası, açık mutfaklı bir salon ve banyodan oluşmaktadır. Yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak ile 1 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.  Salonda ise bir adet tek kişilik yatak ve bir adet köşe koltuk vardır. Modern döşenmiş dağ evimizde mutfak araç gereçleri mevcuttur. Verandası vardır. Nevresimler, havlular, temizlik ürünleri, saç kurutma makinesi ve buzdolabı bulunur. 2-3 çocuklu bir aile için idealdir. 

Dere kenarında yer alan dağ evimiz bir adet yatak odası, açık mutfaklı bir salon ve banyodan oluşmaktadır. Yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak ve salonda da kanepe bulunmaktadır. Modern döşenmiş dağ evimizde mutfak araç gereçleri mevcuttur. Verandası vardır. Nevresimler, havlular, temizlik ürünleri, saç kurutma makinesi ve mini buzdolabı bulunur. Ayrıca üç camlı bir sobası vardır.  
1-2  çocuklu bir aile için idealdir.

Arka bahçemizde, ağaçların arasındadır. Bungalovlarımız tek çatı altında iki farklı odadan oluşur. Girişleri ve verandaları ayrıdır. Her iki odanın da içerisinde banyo bulunmaktadır. Bungalov 1 bungalov 2'ye göre biraz daha küçüktür. Saç kurutma makinesi, temizlik ürünleri, havlu ve terlik vardır. 

Arka bahçemizde, ağaçların arasındadır. Bungalovlarımız tek çatı altında iki farklı odadan oluşur. Girişleri ve verandaları ayrıdır. Her iki odanın da içerisinde banyo bulunmaktadır.
Bungalov 2 bungalov 1'ye göre biraz daha büyüktür. Saç kurutma makinesi, havlu ve terlik vardır. 

Toplam 3 adet çift kişilik odamız bulunmaktadır. Modern dizayn edilmiştir. Her bir odada bir adet çift kişilik yatak bulunur. Odalardan ikisinin yatakları ayrılabilmektedir. 2 adet tek kişilik yatak isterseniz bize bildirmeniz gerekmektedir. Bebek yatağı verilebilir. Oda banyoludur. Mini buzdolabı, temizlik ürünleri, saç kurutma makinesi, havlu ve terlik vardır. 

Bu oda şuan aktif değildir. Üç kişilik oda talebiniz varsa lütfen standart dört kişilik odalara bakınız. Standart dört kişilik odalarda bir adet çift kişilik yatak, bir adet de ranza mevcuttur. 

Bir adet çift kişilik yatak (iki tek yatak da yapılabilir) ve bir adet ranzadan oluşur. Çocuklu aileler ve arkadaş grupları için uygundur. Oda banyoludur. Mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, havlu ve terlik vardır.